نایک اصل را چطور می توان از فیک آن تشخیص داد؟

نایک اصل

نایک اصل را چطور می توان از فیک آن تشخیص داد؟

کتانی نایکی یکی از محبوب ترین کفش ها در جهان به شمار می رود و در خرید نایک اصل و اورجینال یک تجربه عالی باید داشت به همین خاطر عده ای سودجو از این قضیه سوء استفاده می کنند و متاسفانه برخی از خریداران کتونی در این قضیه دقت نمی کنند اما شما می توانید با رعایت چند نکته از این قضیه در امان باشید.

نایک اصل را بشناسیم:

فروشگاه نایک را در اینترنت جستجو کنید ودر خرید کفش نایکی در اینترنت بسیار محتاط باشید از آنجایی که کفش نایکی در مقابل شما نیست به راحتی شاید پولتان را به یک جفت کتانی نایک فیک بدهید پس چند نکته را در نظر بگیرید.

1: قبل از خرید توضیحات محصول را بخوانید یک فروشنده مطمئن توضیحات کامل محصول را می دهد باز دقت کنید گاها برخی به عنوان فروشنده در یک سایت معتبر همکاری و کالای خود را در آن سایت می فروشند شما باید گول این افراد را نخورید که امروزه در ایران رواج پیدا کرده پس از یک فروشگاه و یک فروشنده بخرید نه سایت هایی که شاید صدها نفر داخل آن سایت کالای خود را می فروشند.

2: دقت کنید کتانی نایک را که می خرید عکس خودش در سایت باشد برخی برای جذب مشتری عکس نایک اورجینال و اصل را در سایت می گذارند و در زمان فروش نایک فیک آن را ارسال می کنند برای جلوگیری از این امر شما می توانید با فروشنده تماس گرفته و از او بخواهید یک تصویر یا فیلم جدید از کتانی در کنار شئ یا چیزی مانند تاریخ آن روز بر روی کاغذ بگیرد و برای شما ارسال کند.

3: اجتناب از مواردی که می گویند کفش سفارشی نایک را به شما می دهند این مورد فقط برای سایز US  مردانه 9، 10، 11 و برای زنان 7 و برای کودکان 3.5 امکان دارد و فقط در کشور صاحب برند usa امکان پذیر است.

4: اجتناب از کفش های نایک که قیمت آنها بسیار پایین تر از ارزش واقعی آن است که در این گونه موارد یا کفش غیر اصل است یا بسیار آسیب دیده است یک کفش نایک که قیمت آن نصف است مطمئنا فیک است یک تخفیف معقول واقع گرایانه تر است تا یک تخفیف گاها 50 یا 60 درصدی بخصوص در زمانی که تعداد محصول محدود باشد زمانی که سایز کاملی از کتانی موجود باشد عاقلانه نیست که یک فروشگاه آن را حراج زده باشد یا یک محصول که تازه تولید شده (تولیداتی که برای یکی دو سال اخیر است) شما می توانید لیست فروشگاه های نایک را از اینجا ببینید که در ایران هیچ نمایندگی فعلا وجود ندارد البته لازم به ذکر است نایکی اصل که در ایران فروخته می شود اغلب از نمایندگی های نایک از کشور های همسایه تهیه شده است.

5: کفش هایی را که قبل از تاریخ انتشار در بازار می بینید مطمئن باشید فیک هستند مدلی از کفش نایک در یک بازه زمانی تولید و در یک تاریخ برای اغلب نمایندگی ها ارسال می شود پس تا قبل از تاریخ انتشار محصولی را که در بازار می بینید فیک و تقلبی است.

6: کفش نایکی را که پسند کرده اید در چند سایت و نماینگی های معتبر فروشگاهی مقایسه کنید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

برخی از محصولات نایک که در فروشگاه ما موجود هستند

روش هایی که بعد از خرید نایک اصل به اصل یا فیک بودن آن می توانید پی ببرید

1: بسته بندی کفش را با دقت نگاه کنید شرکت نایک محصولات خود را در داخل جعبه می فروشد که لوگو و کد کالای شرکت بر روی آن درج شده و کفش به راحتی داخل جعبه قرار می گیرد.

2: شرایط کفش را برسی کنید در صورتی که قبلا یک جفت کفش نایک اصل داشتید با کفشی که الان گرفتید نباید کیفیت آن زیاد فرق داشته باشد چرا که کتانی های نایک فیک از رویه های پلیستر ساخته شده و نسبت به اورجینال آن که از چرم است سفت تر است.

3: کد محصول را که در داخل کفش زده شده با کد روی جعبه مقایسه کنید این دو نباید با یکدیگر فرق داشته باشد و به تاریخ تولید آن دقت کنید کفش نایکی که مدل آن به سال 2005 برمی گردد شرکت نایک دوباره آن را در سال 2017 تولید نمی کند.

4: شاید این مورد در ایران به درد نخورد اما شما بدونید بهتره اغلب کفش های نایک فیک با رویه باریکتر و گاها ½ سایز کوچکتر تولید می شوند که این مقایسه را می توانید در چند فروشگاه حضوری تست کنید که به علت عدم نمایندگی در ایران امکان پذیر نیست اما در همه جای دنیا کتانی نایک فیک چون که خواهان زیادی دارد فروخته می شود و شما باید دقت کنید و کتانی فیک مختص ایران نیست.

هدف پالیک کمک به شما برای انتخاب یک کفش اورجینال و اصل هست امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید

نظرات (1)

جابر

ممنون از مطلب خوبتون

پیگیری سفارش
لیست مقایسه