کفش های اسیکس

کفش اسیکس

کفش های اسیکس

مطمئنا نام تجاری اسیکس در نیم قرن گذشته یکی از نام های تجاری برتر می باشد که در حال توسعه کفش های ورزشی خودش است این برند در دنیای کفش های ورزشی با تکنولوژی ژل در زیره کفش انقلابی کرده است وباعث شده دونده های آماتور و سطح بالا از این کفش ها استفاده کنند شاید بتوان علت شهرت آن را بیشتر در کیفیت و طراحی های فوق العاده وامروزی آن نیز دانست از ویژگی های بارز این برند میتوان به ضربه گیر بودن آن اشاره کرد که توانسته با تعبیه ژل در کف کفش تا حد زیادی فشارحاصل از ضربه را کاهش دهد همچنین نباید از سبکی و راحتی کفش اسیکس براحتی گذشت.

راهنمای انتخاب کفش اسیکس

بی شک انتخاب هر دونده ای کفش های اسیکس می باشد اما از کجا می توانید اسیکس مورد نظرتان را انتخاب کنید
اگر به دنبال کفش پیاده روری مناسب میگردید خواندن مطالب زیر خالی از لطف نیست.

کفش اسیکساسیکس ژل کایانو 21 (ASICS GEL KAYANO 21):

گل سر سبد در محدوده کفش رانینگ ASICS GEL KAYANO 21 که پیشرفته ترین کفش در حال تولید است با در نظر گرفتن ویژگی های اسیکس فناوری Gel Cayano 21 مورد آزمایش قرار گرفته است که علاوه بر راحتی، مسافت های طولانی را نیز پشتیبانی می کند ژل کایانو 21 با تعبیه Gel Cushionin درپاشنه و جلوی کفش می خواهد این اطمینان را حاصل کند که بیست وشش مایلی شما در پایان دویدن به اندازه شروع دویدن شما راحت است.

جی تی 2000 (GT 2000 ):

جی تی دو هزار نقطه میانی در محدوده کفش ثابت اسیکس است و به عنوان نقطه شروع خوبی برای هرکسی که به این نوع کفش علاقه دارد عمل می کند.
جی تی با محبوبیت بسیار معروف است و براساس موفقیت مدل های قبلی ساخته شده است و تمام ویژگی هایی که ورزشکاران به آن علاقمند شده اند را ارائه می دهد به روز رسانی های قابل توجه جی تی دو هزار شامل یک صندلی FLUID RIDE سبک وزن وپشتیبانی DYNAMIC DOUO MAX می باشد.

ژل اکسل 33 (GEL EXCEL 33):

به طور گسترده ای به عنوان یک کفش روزمره برای دوندگان در نظر گرفته می شود که به دنبال تلاش برای دویدن طبیعی برای اولین بار هستند. این مدل دارای ویژگی های مشابهی در یک کفش در حال دویدن معمولی است و دارای دیفرانسیل معمولی پاشنه پا تا نوک پنجه ده میلی متر است. این لایه همچنین شامل یک لایه نازک از GEL CUSHIONING در پاشنه است که باعث می شود تغییر اولیه به حالت طبیعی تر عمل کند.

ناگفته نماند اسیکس مقدار ژل کاشیونینگ GEL CUSHIONING را در هر کفش اسیکس که در محدوده قیمت بالاتری قرار دارد افزایش می دهد

پیگیری سفارش
لیست مقایسه